Faaliyet Alanımız

14 ayar grubu ve pırlantalı ürünleriyle tanınan firmamız, iç ve dış  piyasada ise 14 ayar ve pırlantalı ürün grubunun yanı sıra elmas ve İtalyan ürün grubuylada ciddi bir müşteri portföyüne hizmet veren bir kuruluştur. Sürekli yenilenen altın takı trendlerini yakından takip eden Hemera Gold, uluslararası altın fuarlarını ve bu alanda trend belirleyici merkezleri izleyerek ürün çeşitliliğini her geçen gün arttırmıştır. Bugün son moda altın takı tasarımlarına Hemera Gold bünyesinde kolaylıkla erişilebilmektedir.

Hemera Gold 14 ve 18 ayar altın grubunda iddialı olduğu kadar pırlantalı ürün konusunda da uzmanlaşmış, tercih edilen bir marka yaratmıştır. Hemera Pırlanta markasıyla tüketicilerin beğenisine sunulan pırlantalı mücevherler kalitesi, moder n  ve geleneksel çizgileri birleştiren tasarımlarıyla sektöre farklılık katmıştır.

1976'dan beri kuyumculuk tecrübesi ile müşterilerine, özgün, yüksek kaliteli, modaya uygun, tam ayar garantili çok geniş ürün yelpazesi sunabilen markamız, her ürün grubunda sürekli ürettiği yeni koleksiyonlar ve modellerle mağazalarının daima son tüketici tarafından tercih edilen olmasını sağlamaktadır.

Yurtiçinde olduğu gibi yurtdışında (Bulgaristan,Romanya, Slovakya, Sırbistan, Macaristan, Polonya, Litvanya, Özbekistan, Azerbaycan, Rusya, Ukrayna, Batı Avrupa) gibi ülkelerde bilezik, zincir, alyans, yüzük, küpe, kolye, kolye ucu, broş ürünlerimizi, her renk altın kullanımı ile hazırlanan geniş koleksiyonlarımızı bulmak mümkündür.

 
 

Copyright © 2013 HemeraGold.com. Tüm hakları saklıdır. İçerikleri izinsiz kullananlar hakkında yasal işlem yapılacaktır.

Türkçe İngilizce Rusça Almanca